YAN DAL Sektör Lideri e-YANDAL 2017 YDUS’da soruları yine yakaladı..

 

Yan dal sınavında Pediatri alanında sorulan 80 sorunun 75 tanesi online konu anlatımlarımız da ve ders notlarımızda yer aldı. Pediatri soru kampı ve deneme sınavlarımızda soruların bir kısmı da bire bir işlendi ve vurgulandı.

Yan dal sınavında Dahiliye alanında sorulan 80 sorunun 74 tanesi online konu anlatımlarımızda ve ders notlarımızda yer aldı. Dahiliye soru kampımızda soruların bir kısmı da bire bir işlendi ve vurgulandı.

Kadın doğum ve Genel Cerrahi alanlarında ise e-YANDAL olarak soru yakalama oranımız % 72 oldu. Yine bu alanlarda soruların belli bir kısmı derslerde işlendi ve özellikle vurgulandı…

Siz de farkıyla başarıya ulaştıran e-YANDAL’ı tanıyın..

 

Çünkü, E-yandal eğitimini kalite ve prensipler üzerine kurmuştur. Eğitimini bu düşünceyle sağlar. Her bir katılımcı YDUS yarışında her an bunu hisseder

Vizyonumuz gereği, şartları ve koşulları bu şekilde oluşturuyor, ilgili eğitim sistemini kurumumuza ve katılımcılarımıza kazandırıyoruz.

E-YANDAL için önemli olan;

Engelleri aşması için gerekli altyapıyı ve eğitim sistemini katılımcılarına sunmasıdır. Tüm bu aşamalar birimlerimizin AR-GE çalışmaları sonucunda oluşturulmaktadır. Farkıyla başarıya ulaştıran e-YANDAL’I tanıyın..E-yandal ile her yerden 7/24 hazırlanın… Siz de başarın..

 

Canlı Ders : İnternette oluşturulan sınıflarda – öğretmen ve öğrenciler ileri düzey web yazılımıyla bir arada ders yaparlar. Bu canlı derstir.. Bu sistemin faydası, nerede olursanız olun eğitim almanıza olanak sağlamasıdır. Online dersler kesinlikle önceden kaydedilmiş ders şeklinde değildir. Online eğitimimiz, canlı ve eşzamanlıdır. Kursiyer anlamadığı yeri sorabilir, eğitmen kursiyerin bilgisayarında  dersle ilgili örmek/gösterim/çizim yapabilir.

Kullanıcılarımız, evinden – işyerinden – tatilden – internetin olduğu tüm ortamlarda dersi takip edebilir. Dershanelere gitme ihtiyacı duymadan, zaman kaybetmeden, yola para harcamadan – sınıf ortamını evinizde yaşayarak, motivasyonu üst seviyeye çıkaracaksınız

Yüz yüze katıldığınız ya da online (canlı) olarak izlediğiniz dersin görüntülü video çekimi ise (offline) ertesi gün sisteminize yüklenir ve sınav tarihine kadar sınırlama olmaksızın, dilediğiniz kadar ve dilediğiniz yerde izleme olanağına sahip olursunuz.

Elinizdeki – cebinizdeki – eşsiz ve şahane dijital gücü kullanın.

Offline Dersler : kaçırılan ya da tekrar edilmek istenen dersleri, istediğiniz yerde ve sınırsız bir şekilde izlemenize olanak sağlayan sistemdir. Offline derslerimizle sınava zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın çalışacaksınız. Aynı derse istediğiniz kadar – internet olan her yerden – günün her saati offline tekrar etme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Unuttuğunuz, tekrar etmek istediğiniz bilgilere defalarca – aynı konuyu istediğiniz kadar – tekrar tekrar ulaşabileceksiniz.

Dilediğiniz an, istediğiniz yerde, saatte çalışabilme özgürlüğü sayesinde verimli bir YDUS hazırlığı geçireceksiniz.