e-Yandal nedir ?

e yandal Türkiye’de ilk kez başlatılan ve yandal uzaktan eğitim yöntemiyle yapılan Yan Dal sınavlarına hazırlık programlarıdır. e Yandal uzaktan eğitim; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum olmak üzere 4 anadal da devam etmektedir.

Sistemimizde coğrafya kavramı yoktur. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ister Edirne’de ister Kars’ta, bilgisayarınızın ekranında canlı olarak verilen programlarımıza katılırsınız.


e-Yandal nasıldır?

e-yandal’da dersler internet üzerinden görüntülü ve sesli olarak canlı yayınlarla verilir.Programlar sırasında katılımcılar kendi bilgisayarlarında eğitimcileri canlı olarak izler,soru sorar, cevaplarını alır, sınavlar yapılır.

e-yandal’da bir sınıf içerisinde yaşanan ders ortamı, sanal sınıflarımızda aynen yaşanır. Canlı yapılan program ertesi günden itibaren sizler tarafından offline izlenebilir.

yandal uzaktan eğitim

Yandal (YDUS) Programı

Değerli katılımcılar, elektronik ortamda eğitimini amaçladığımız YDUS programını açıklamak, uzaktan eğitim avantajlarından bahsetmek ve YDUS da başarı oranınızı arttırmak için yaptığımız çalışmaları tanıtmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık.

YANDAL UZAKTAN EĞİTİM

  1. Kayıt formunu eksiksiz doldurmak,
  2. Eğitim danışmanınızı belirlemek,
  3. Ödeme tercihlerinizi belirlemek,
  4. İlgili bilgisayar ve telefon yazılımlarının kurulum işlemleri,
  5. Lisanslama işlemleri,
  6. Ders notları ve videolarınızın tanımlanması,

Programımıza kayıt gerçekleştirdiğinizde yukarıdaki işlemler sırasıyla bilgi işlem birimimiz tarafından hatasız uygulanmaktadır. Ayrıca bilgi-işlem birimimizden tüm kullanımlarınızda, donanım değişiklikleri yaptığınızda ve yaşadığınız sorunlarda “ 09:00 – 22:00 ” saatleri arasında ücretsiz destek alabilirsiniz.

YANDAL uzaktan eğitim programında; (Offline – Online) Optimizasyonu; Offline paketlerden herhangi birini satın alan katılımcı uzaktan eğitim ile canlı gerçekleştirilen derslere katılamazlar. Fakat bu dersleri almış olduğu paketin koşullarına göre offline izleyebilmektedir.
Online paketleri ise offline paketleri kapsayacak şekilde e-yandal tarafından uzaktan eğitim adı altında geliştirilmiştir. Derslerinizi online paket ile canlı olarak izleyebilirsiniz.

Önemli!

Satın alma tercihlerinizi belirlerken eğitim danışmanınıza ilgili uzaktan eğitim paketinin soru kampının olup olmadığını sorarak öğrenebilirsiniz. Soru kampı aldığınız paketin içeriğinde bulunmuyorsa, ayrıca talep ederek paketinize ekletmenizde fayda vardır.
Soru kamplarının önemi YDUS ta başarı oranınızı arttırmak için son derece önem taşımaktadır.

E-Yandal’ın Avantajları

E-Yandal, YANDAL programları içinde en çok tercih edilenidir. Köklü bir eğitim firmasının tecrübelerini yansıtmasından daha doğal ne olabilir ki?

Dershane yollarında geçen vakitlerden kazanmaksa hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İnternet erişimi olan her yerde derslerinizi izleyebileceğiniz bir platform.

Yeni teknolojileri takip ederek ve kullandığı sistemlerde uygulayarak kendini sürekli geliştirmektedir. Böyle bir platformu kullanmak, kendinizi de geliştirmek ve güncel tutmak demektir.

Tecrübeli eğitmenleri ve düzenlediği soru kampları ve zengin içerikleriyle sınavlarda başarı oranlarını arttırmak için soluksuz çalışan bir ekibin emeği.

Türkiye’de;

4 ANADAL da yandal uzaktan eğitim veren ilk adres, e-yandal.

Sosyal medya platformları üzerinde bile bilgi ve sorular yayınlayarak, bir çok kaynağa ve makaleye yine ücretsiz yer veren e-yandal, derecelerle aldığı sonuçlarda da katılımcı dostu bir platform olduğunu kanıtlamıştır.

Konu Dışı Bilgi – Spot Tanıtım (Sadece YANDAL’da değil! TUS içinde oluşturulmuş platformlarımız mevcuttur. )

Değerli ziyaretçimiz, sizi katılımcılarımız arasında görmekten mutluluk duyacağız. İletişim bilgilerinizi bırakırsanız, eğitim danışmanlarımız tarafından dönüş sağlanacaktır. İlginize ise ayrıca teşekkür ederiz.

Canlı Destek
Gönder