Yandal Genel Cerrahi Eğitim Paketleri

Yandal Genel Cerrahi Eğitim Paketlerinin İçeriği

 

e Yandal Genel Cerrahi Eğitimi ile internete erişim sağladığınız her yerde e Yandal sizlerle. Aşağıdaki listelerde eğitim paketleri detaylıca listelenmiştir.

Eğitimleri 7/24 Offline İzleme Nedir ?

Eğitimlerimiz planlanan programa göre canlı bir şekilde düzenlenir. Katılımcılar online paketi satın aldıklarında canlı derse katılabilir. Ayrıca katılımcılarımız  eğitmenimiz ile  anlık bağlantı kurarak sorularını iletebilir ve sorularına cevap bulabilir.

Offline paket satın almış katılımcılarımız ise eğitimlerimize canlı olarak katılamaz.Fakat canlı eğitim tamamlandıktan sonra dersin video kaydını ertesi günden itibaren tekrar tekrar izleyebilirler.

Online paketler, offline eğitim paketlerini kapsar. Yani, online eğitim paketine sahip katılımcılarımız canlı katıldığı eğitimin offline kayıtlarını da rahatlıkla izleyebilirler.

Ders notları

İzlemiş olduğunuz eğitimlerde tecrübeli hocalarımızın hazırladığı ders notları bulunur. Bu ders notları, eğitim yapılmadan hemen önce tüm kullanıcılarımızın sistemlerine tanımlanır.

Ayrıca notlar, PDF formatında mail adreslerine de gönderilir. Böylece herhangi bir yerden çıktı alınmak istediğinde katılımcı zorluk çekmez. Mailinin gelen kutusu üzerinden istediği dersin notlarına ulaşır ve çıktısını alır.

Online Deneme Sınavı

Online deneme sınavları, sizleri sınava hazırlamak adına düzenlediğimiz sınavlardır.

Online deneme sınavlarının soru kamplarından hariç tutulması gerekir. Çünkü soru kamplarımızda hocalarımız canlı derslerde soru cevap şeklinde eğitim verdiği için soru çözme tekniğini de geliştirmiş olursunuz.